בניית אפליקציה בכפר סבא

הכנת אפליקציה לבתי עסק בעיר כפר סבא וכל מה שאתם אמורים לדעת

בניית אפליקציות לעסקים לכלל המטרות האפשריות בכפר סבא והסביבה

פיתוח יישומים לחברות מכל סוג: הצרכנות המאסיבית כלל לא ייחודיים לזמן הזה, ואע"פ כן, המערכת האינטרנטית שנכנסה לחיינו זה עתה, שסייעה לסחר חופשי בין כל חלקי העולם כמעט, ונתנה את חלקה באת בני האדם לרמת החיים המתקדמת שלהם כיום. בלי צל של ספק פרסה את הרגלי / התנהגות הציבור בנושאי הקנייה והשפע אל אופקים מטורפים. היום המון בני-אדם מכל יבשת קונים עוד ועוד קניות ומידע ע"פ דרישותיהם, שאיפותיהם והעדפותיהם האינדבידואליות. ודאי שהתגובה של עולם הסחר בשום פנים ואופן לא מתעכבת מלהגיע – עוד ועוד בעלי עסקים מגיעים למסקנה שצריך להכין אפליקציה למסעדות, חדרי בריחה, חברות וכו' שבבעלותם. בעלי מקומות עבודה הגיעו למסקנות שלהם וקולטים הצלחה הפוטנציאלית שבפיתוח יישומון במטרה לספק חוויית קנייה חיובית לקליינט המצוי (או זה שיגיע בעתיד). ואף על-פי כן, האם זה בעצם מעשה נחוץ?

במאמר הבא נענה על מה שכולם רוצים לדעת: מה נדרש עבור הזמנת אפליקציות לתאגידים ובאיזה אופן אפליקציית מובייל מסוגל לסייע להצלחת התאגיד שלכם? מתן אופציה ללקוחות קיימים ופוטנציאלים קשר טכנולוגי מול בית העסק לאט לאט נהייה דבר שהוא מאסט. כשהצוות נגיש מהטלפון של הלקוח וכאשר ישנה אינטראקציה על-ידי מסרונים ונוטיפיקציות באופן קבוע, צומחת תחושת אמון והוא יואר עם אור ייחודי , זה כמובן בניגוד להחברות שהתחרו בו עד עכשיו.
אם למשתמש יש את האופציה הפשוטה להיות במגע, על-פי כך יתפתח סטטוס התנועה הכספית של העסק. אפליקציות יש בהם להגדיל את תכיפות וכמות התשלומים ע"י זה שלבצע קנייה נהיה כל-כך זמין, להגדיל את קביעות השיח עם המשתמש ולהצמיח שם תחושת ביטחון, באותה הזדמנות ניתן גם לתת מענה לקליינט להפיק תועלת מירבית מה דברים שהעסק מציע דרך פרסום נתונים ענייניים בצג הפלאפון.

נקצר ונאמר: להשיג יישומון תקין למוצר או לחברה שלכם זה בהחלט פלוס, אך בטח לא הדבר הכי חשוב. הכרחי לבדוק בדיוק את מה שהעסק מעוניין להשיג בטווח זמן נתון לצד מפתח האפליקציות ע"מ להבטיח שהאפליקציה יתאים לרצונותיו וצרכיו של הלקוח (וכמובן של בעל העסק), ותספק יתרון משמועתי על פני המתחרה.

על אילו דגשים ראוי לשים לב ב'הנדסת' יישום?

החלק המרכזי והחשוב ביותר הוא טיפול בצרכיו של הלקוח, כמו לפתור אישיו שקיים בחברה. יישומים שמסוגלים למצוא פתרון לקושי , דוגמה לכך יכולה להיות לאפשר למשתמש לבצע דברים רבים יותר תוך דקות ספורות, לעשות שימוש יעיל ונכון במוצר עצמו, לצמצם בזבוז אמצעים ולהעניק מוניטין או תמונת מצב חזקה ואמינה עבור צרכנים , הן הנמצאים והן העתידיים, עם מענה לצורכי הלקוח באופן ראוי, כל אלה לאורך השנים האחרונות הוכיחו עצמן כהשקעה מוצלחת בהסתכלות ארוכת טווח. התאגיד או החברה אמורים זה להיות בטוחים מה המטרה, ומה אמור היישומון להציא לפועל, ופה נכנס כמובן הידע המקצועי בתחומו. כדי שהתוצר שלנו יהיה, עבורנו, האפליקציה הכי ראויה, כדאי שיהיה לנו מתכנת אפליקציות עם הוכחות של הצלחותיו בשטח, שבעל אוזן קשבת לצורכי ורצונות בעל החברה. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את האפליקציה מטרתם לתשאל אתכם באיזו צורה הינכם עושים עסקים כעת, ללא אפליקציה. צוות החברה שעניינה להקים את האפליקציה מטרתם להציג לחברה שאלות שנוגעות למטרותיה, והקושייות האלה גם יכולות לתת לכם מושגים לגבי עד כמה אותם מפתחים מבינים בעניינים הרציניים ביותר שיש בחברה או בעסק. אם זו אופציה, חכם יהיה לבקש מצוות המפתחים להביא לכם לראות מבנה ראשוני של האופן בו היישומון עתיד להיראות.

כיצד מובטח למזמין שהיישומון שהזמין לא יתמסמס בים היישומים שמפורסמים חדשים לבקרים?

הדבר הכי קריטי להבין הוא שחובתו של היישומון שיהיה לו רלוונטיות מספקת למען הלקוחות. השיטה הראויה לתת גושפנקא שהיישומון שלנו לא ייבלע בכמות העצומה של האפליקציות המתחרות היא לבדוק האם הוא משרת ומביא רווחה מסוימת למי שבחר להוריד אותו ולא חד-פעמי, כאמור, אלא באופן שיהיה תמידי. אם הלקוח רואה באפליקציה דבר שמקל לו על החיים, אין שאלה – הוא ישוב להתחבר אליו ולהיעזר בו.

מהי העלות של לרכוש אפליקציה בשביל חברה זעירה בכפר סבא והסביבה?

מענה בעייתי לקושייה שלא פשוט לענות עליה. התמחורים בתנועה מתמדת ומה שכנראה הכי משפיע על העלויות זה עד כמה מורכב היישומון ובמה הוא מתעסק. השקה אישית של יישומון פשוטה יחסית ע"י עסק רציני יתומחר פלוס מינוס בכיוון של 10 אלף ₪ עד 18 אלף ₪. יישומים מורכבות יותר עם זאת, עתידים לעלות יותר מזומנים. מפתחים של יישומים בעסק שיש לו ותק יכול בדר"כ להשיב לכם מיצג של עלויות פיתוח ומחיר סופי אחרי פגישה של שעה-שעתיים. מחיר של לפתח את היישומון לעסק משקפת נאמנה את שהיישומון אכן נותן מענה לאתגר מהותי העסק.

לפתח אפליקציה בשביל מערכות רבות (כמו iOS, Android) יהווה דרישה לבעלי ארגון לשלם מחירים גבוהים יותר?

בעיקרון, כן, כמעט תמיד. במצב בו יש לכם צורך אמיתי שהיישומון יפעל בסוגים רבים של מכשירים, כמו אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו', לא תהיה הגזמה להגיד שמה שעליכם לעשות זה להזמין יישומון אינטרנט (ווב) ולא לבקש לפתח עבורכם אפליקציית נייטיב (Native). שיטת ווב היא המפתח איתו היישומון יעבוד במחשב, בסמארטפון, ואפילו במכשירי טאבלט; רק במצב בו הבנייה והעיצוב של היישומון נעשה ע"י צוות מנוסה, כאמור. אתם מוזמנים להשיג ידע בנוגע לשוני שישנו במערכות המגונות בלינקים האלה:

כמה סה"כ הרווח הסופי, בערך, ברכישת יישומון לאנדרואיד או לאייפון בשביל חברה זעירה?

לא נוכל לענות על השאלה באופן חד משמעי, הדברים תלויים בסוג הפעולה שהאפליקציה מבצעת. בסיטואציה בה מחירי הפיתוח של היישומון חוזרת לבעלים שלה בתריסר החודשים הראשונים מאריך ההשקה, ההשקעה כדאית. זה גם די קל לחשב האם היישומון ממזער את מספר הדקות שצריך לבצע פרוצדורה בנניח 15%, ואף להקטין בזבזנות של משאבים בעשרה אחוזים לדוגמה. בבירורים על הכדאיות, נכון לא לשכוח את כל החשבונות למיניהם, פלוס תשלומים ואף חובות מצדה של החברה, באופן ישיר ועקיף, שאמור היישומון באיזור כפר סבא למזער.

כשנגמרה העבודה על היישומון, באיזו צורה הכרחי למזמין השירות לתת לה קידום למשתמשים הנוכחיים ואלו העתידיים?

הגישה הכי טובה לקידום של יישומון זה דרך דף ברשת. בסיטואציה בה העיסוק שלנו הוא כרגע ביישומון מסוג נייטיב, אותו אפשר להתקין במאגר היישומים הרשמי (גוגל פליי למשל), כדאי לברר בטעימה קלה את מילות המפתח בהן תשתמש בטרם השקת היישומון לחנות. בנוסף, תוכלו לשווק את היישומון תוך שימוש ברשימת תפוצה, ובסיועם של אלו שאחראים על המכירות בחברה. תוך התחשבות בסגנון היישומון הכרחי לחשוב על אפשרות צילום ועריכה של קטעים קצרים ולהעבירם אל יוטיוב, באתר החברה, בדף הפייסבוק וכו'.

כל כמה זמן חובה בהערכה גסה בכפר סבא והסביבה לערוך חידוש של היישומון שרכשו?

בהתאם לדברים שנאמרו לעיל, תשובה נורמלית וקצרה נוכל לתת רק אם נבין את תכלית היישומון הרלוונטי. במצב בו היישומון מספק מידע רלוונטי, הוא יאלץ להיות מעודכן באופן שוטף, כי אם לא כך, אין טעם לעבוד קשה בשביל בנייה של יישומון כזה. מינים שונים של יישומים כדאי לחדש בערך אחת לשנה. ע"מ שהיישומון יעבוד חלק עם כל השינויים של הפלטפורמות השונות , למשל אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו',

שאלה: יישומון מומלץ לכל חברה?

יצא והארגון לא מצליח למצוא אתגר בשירות שהאפליקציה מכוונת לפתור עבורו, הכרחילוותר לגמרי על יישומון. אולם שיחה אצל ארגון שמטרתו לפתח יישומים, זו אולי אופציה למצוא בעיה עסקית שלא ראינו בעבר.

עניינים אשר נכון יהיה לבעלים של החברה להרהר בהם כשחושבים על תכנות והשקת יישומון

בעידן הטכנולוגי של היום יש אופציות ברשת שביכולתן לגרום לשיפור משמעותית הרגלים שהעסק כבר מאמץ. למשל כל הנושא של להזמין. לחברות קטנות של הפצה ישנה אופציה בדרך-כלל של להזמין באתר האינטרנט שבניהולם שהמון פעמים אינן מתפקדות בכלל בסמארטפון. זו דוגמה למתי ניעזר בהיישומון לנייד – שדרוג האופציות להזמין יש ביכולתו להיות מה שיגרום לפער הגדול אצל תאגידים. זה, בהערת שוליים, ההסבר לכמות אדירה של צרכנים ב-Amazon. אתר האינטרנט Amazon שינה את ה"דו-שיח" של הגולשים איתו לדבר פשוט ומובן במיוחד. ל-"Amazon" זה מתאים? כנראה שזה מתאים גם לכם. עיצוב, פיתוח והשקה של יישומון לבעלי חברות בכפר סבא – לשיחה עם מקצוענים, מפגש והצעה לעלות, שלחו לנו מסרון עכשיו.