בניית אפליקציה בגבעתים

פיתוח אפליקציות לבתי עסק בעיר גבעתים וכל מה שצריך לדעת

הכנת אפליקציה לארגונים לכל מטרה ועניין בעיר גבעתים

פיתוח יישומים לעסקים מכל גודל: עולם הצרכנות וההרגלים הנלוויים לכך כלל לא ייחודיים לזמננו, אבל פריצת המרשתת שנתנה את הפוש הגדול ביותר בסחר חופשי בין כל חלקי העולם כמעט, ודחפה את בני האדם לרמת החיים המתקדמת שלהם כיום. ללא שום ספק פרסה את הרגלי / התנהגות הציבור בנושאי הקנייה והשפע לאופקים שלא יעלו על הדעת. יותר ויותר אנשים בגלובוס צורכים יותר ויותר מוצרים וטיפולים על-פי הדרישות שלהם, וכל הפריטים שהם בדיוק צריכים במחירים הכי נוחים ברמות הכי אינדבידואליות. באופן טבעי, התגובה של הסוחרים בחיים לא תאחר להגיע – התופעה גודלת עוד ועוד – מנכ"לים מגיעים למסקנה שצריך לבנות אפליקציות לעסקיהם. מנהלים הבינו כבר את הטוב אשר בהכנת אפליקציה במטרה לספק חוויה טכנולוגית (ותדמית מתקדמת לעסק) מול הקליינטים שקיימים או אלו שעתידים להגיע. אולם, האם הצעד הזה נחוץ?

בדברים שלפניכם נפתח את השאלה הגדולה: מה מתבקש להזמנת יישומים לתאגידים ובאיזה אופן יישומון לטלפון יש ביכולתו לקדם את השירות שלכם? הנגשה ללקוח הקיים ו/או הפוטנציאלי יכולת תקשורתית מתקדמת עם החברה ברבות השנים האחרונות הופך לנושא הכרחי. כאשר בעלי התפקידים וכלל הצוות מצוי וקיים בנייד של צורך המוצר וכאשר ההתקשרות נעשית באופן של התראות ס.מ.ס ואיחולים או עדכון רלוונטי בכל זמן מסוים, נרקמת תחושת אמון ומאיר על עצמו זרקור חיובי אל מול עסקים המתחרים לו.
אם לקליינט פשוט לתקשר, כך יהיה נרחב יותר דו"ח ההכנסות והתנועות של העסק. אפליקציות יוכלות להגביר את תכיפות וכמות התשלומים מפני שלבצע רכישה נהיה כזה קל, להגדיל את קביעות ההתקשרות עם המשתמש ולתרום בכך לצמיחה של קירבה, כמו גם לתת מענה למשתמש שיפיק את המקסימום מן ה פיצ'רים שקיימים בשירות המוצע ע"י פרסום אינפורמציה עניינית במסך המכשיר הנייד.

בקיצור, אפליקציה לעסק בלבד אבל זה נושא שולי. הצעתנו היא לבחון בדיוק את אשר החברה מעוניינת להשיג בזמן מסוים צעד צעד עם המפתח של היישומון כדי שנהיה 100% בטוחים שהיישומון יתאים ללקוח ויעניק לעסק את היתרונות שהוא צריך כדי להתעלות על המתחרים.

על איזה דברים חובה לעצור ולחשוב בעיצוב יישום?

החלק המרכזי והחשוב ביותר הוא טיפול בצרכיו של הלקוח, כמו לפתור תקלה שישנו בחברה. יישומים שיכולים למצוא פתרון לאישיו , לדוגמה להעניק אפשרות לקונה לעשות יותר פעולות בזמן קצר יותר, לעשות שימוש נכון ויעיל בתכונות המוצר, שימור של אמצעים ולהציג תדמית חזקה ואמינה מול לקוחות קיימים ופוטנציאליים וכמובן שהדברים הולכים במקביל עם טיפול ברצון הלקוח באופן מסור, שיטות אלה ודומותיהן הוכיחו עצמן כהשקעה נבונה בטווח הרחוק. התאגיד או החברה אמורים להצביע על מה בדיוק צריך לעשות היישום, זאת ע"פ הדרישה המקצועית, וכל חברה תתאים זאת בהתאם לידע המקצועי שיש לה. כדי שנוכל להשיג את המטרות על הדרך הכי מתאימה, מומלץ לעשות מאמץ בהשגת בונה אפליקציות שיש לו הוכחות להצלחותיו בתחום, שמסוגל להקשיב היטב ולהבין בדיוק את מה שרוצה (וצריך!) בעל החברה. צוות המפתחים של החברה שעניינה להקים את היישומון אמורים להפנות אליכם שאלות איך הינכם מריצים את הפעולות העסקיות נכון לעכשיו, בלי אפליקציה. המפתחים מטרתם לחקור' את החברה בנוגע לצרכים שלה אלו לא רק יעזרו להם להתאים לכם אפליקציה נהדרת, אלא גם יאפשרו לכם להבחין אם החבר'ה האלה קולטים את הקטע בדברים המהותיים ביותר לחברה או לעסק שלכם. במידה והדבר מתאפשר, ראוי לדרוש בנימוס מהמתכנתים להציג בפניכם דוגמית של האופן בו היישומון אמור להיראות.

כיצד יוכל להבטיח בעל עסק שהיישומון שהזמין לא תאבד בתוך הכמות האדירה של היישומים שקיימים עכשיו?

הדבר הקריטי ביותר להבין זה שהיישומון חייב שיהיה לו רלוונטיות מספקת למען הצרכנים. האופן בו הכי כדאי לתת לעצמנו ביטחון כלשהו שהיישומון שהזמנו לא יתמסמס בים היישומים שמוצעים היום היא לבדוק האם הוא מביא רווחה מהותית לאלו שהתקינו אותו ולא חד-פעמי, כאמור, אלא באופן שיהיה יומיומי. אם הלקוח מרגיש שהיישומון הזה הוא לא פחות מתוכנה שהוא לא יכול להסתדר בלעדיה, אין שום ספק שהוא יחזור וישתמש בה.

מהי העלות של לקבל אפליקציה עבור ארגון זעיר בגבעתים והסביבה?

מענה בעייתי לקושייה שאין לה תשובה חד משמעית. התמחורים משתנות ותלויות מאוד במה עושה היישומון ועד כמה הנושא מורכב לפיתוח. תכנות והשקת יישומון בלתי מורכב אצל עסק רציני מחירו יהיה סביב – 17,000 ש"ח10000 יישומים אשר אינם פשוטים כ"כ בהשוואה, עתידים לעלות מספרים רציניים יותר. מפתחים בארגון עם ותק צריך להשיב לכם הצעת עלות לאחר מפגש קצר יחסית. מחיר בניית היישומון לארגון שלכם צריך להצדיק את זה שהוא כן מוצא מענה בשביל קושי רציני בחברה.

שאלה: התאמת האפליקציה למערכות שונות (כגון אנדרואיד, אייפון) יתומחר בכסף רב יותר?

בקצרה, כן, בדר"כ. יצא ויש לכם צורך אמיתי שהתוצר יעבוד בהרבה מערכות, כמו אייפון וגלקסי, לא תהיה הגזמה להגיד שהבחירה החכמה יותר תהיה לבקש שיפתחו עבורכם יישומון רשת (ווב) ולא יישומון מסוג Native. הגישה הזו היא המפתח איתו היישומון יתפקד בכמות אדירה של מערכות, כמו מחשב, טאבלט וסמארטפון מן הסתם; זאת אם הפיתוח והעיצוב של היישומון נעשה היטב, כאמור. אתם יכולים לקבל אינפורמציה בנוגע לשוני בין הפלטפורמות השונות בקישורים הבאים:

מה בדיוק התשואה הממוצעת בהזמנת יישומון לאייפון או לאנדרואיד בשביל חברה קטנה?

קשה לענות על השאלה הזו בצורה חד משמעית, הדברים תלויים בעד כמה מורכבת הפעילות של האפליקציה. אם מחירי הפיתוח כולם שבים לכיסו של הבעלים באיזור 12 החודשים הראשונים מרגע ההשקה, זהו צעד חכם ואנחנו ממליצים עליו בחום. זה גם די קל לעשות בירור האם היישומון ממזער את הזמן הדרוש לבצע פרוצדורה בנניח 15%, / לצמצם שימוש לא חכם במשאבים בעשרה אחוזים כהדגמה. בבדיקת התשואה העתידית, מומלץ לא להשאיר בצד את המספרים שמשפיעים על מה שהחברה מוציאה באופן שוטף, בצורה מיידית ולפרקים, שהיישומון עתיד בעיר גבעתים להפחית.

כשהגענו לשלב ההשקה של היישומון, כיצד ראוי לבעל עסק קטן להוציא אותה לאוויר העולם ולקונים עתיידים ונוכחיים?

אם אתם צריכים את השיטה הכי שימושית להוצאת יישומים זה עם דף ברשת. במקרה שהדיון הוא על יישומי נייטיב, אותו אפשרי להתקין במכשיר הסלולרי אך ורק מחנות האפליקציות הרשמי (Google Play בתור דוגמה), נכון לשים תחת זכוכית מגדלת קלות את המילים בהן נשתמש לפי הפופולריות שלהן במנועי חיפוש עוד בטרם שנשיק את היישומון לחנות. במקביל, קיימת האפשרות לשווק את היישומון ע"י הפצה בדוא"ל, ולקבל עזרה מהמחלקה לקידום ושיווק בחברה שלכם. לפי אופיו של היישומון, רצוי לשקול צילום ועריכה של קטעים קצרים ולהעביר אותם אל YouTube, Facebook וכו'.

מתי חכם יהיה לבעלי עסקים בגבעתים לעדכן את היישומון שהזמינו?

בדומה לדברים לעיל, נוכל לספק תשובה ישירה רק אחרי שנדע את מטרת היישומון שאתם רוצים. אם אספקת מידע עדכני זה תכליתו הראשית של היישומון, הוא יאלץ להיות כל הזמן תחת שיפוצים, עדכונים ושינויים, כי אם לא כך, אין טעם לעבוד קשה בשביל בנייה של יישומון כזה. יישומים שתכליתם שונה ראוי לרענן כל, פחות או יותר, 12 חודשים. בשביל שהיישומון יעבוד חלק עם כל השינויים בתוך המכשירים ומערכות ההפעלה שלהם , למשל אייפון וגלקסי,

האם אפליקציה הכרחי לחברה בכל מצב?

במקרה והארגון לא מצליח לזהות אתגר במוצר שפיתוח היישומון אמור לעזור ולטפל בו / בהם, ישלא למהר עם פיתוח יישומון. אבל התייעצות עם מפתחי יישומים, זו דרך מוכרת למצוא קושי במוצר שלא ראינו בעבר.

עניינים אשר הכרחי למנהל הנבון לשקול לפני שמתחילים עם פיתוח אפליקציות

חשוב להבין שיש פתרונות באינטרנט שבעזרתן אפשר לעשות שיפור באופן רציני הרגלים בעיתיים שבית העסק לוקה בהם. הזמנות היא דוגמא מעניינת: לחברות הפצה קטנות קיימת אופציה של להזמין בדף הרשת שבניהולם שבדרך-כלל לא עובדות בכלל באנדרואיד או באייפון. פה למעשה נכנסת לתמונה האפליקציה – לשדרג את היכולת להזמין יכול לעשות את כל ההבדל בין העסק שלך למתחרים. זה, בהערת שוליים, ההסבר לכמות אדירה של קונים ב-Amazon. אתר האינטרנט Amazon שינה את התקשורת של הגולשים איתו לדבר קליל ופשוט נורא. לאתר "אמאזון" זה מתאים? אם כך זה מתאים גם לחברה קטנה. לפתח יישומים ליזמים בגבעתים – לקבלת ייעוץ, שיחה חינם והצעות אטרקטיביות, שלחו לנו מייל עכשיו.